Online Terapi

Konya Online Psikiyatri, Konya Online Psikiyatrist, Konya Online Psikiyatri Doktoru, Konya Online Psikiyatri Tedavisi, Konya Online Terapi, Konya Uzaktan Terapi, Konya Uzaktan Terapist, Konya Psikiyatri Online Terapi, Konya Online Terapi Tavsiye, Konya Online Terapist Tavsiye, Konya Online Psikolojik Tedavi, Konya Psikiyatri Online Terapi Fiyatları, Konya Online Depresyon Tedavisi, Konya Online Depresyon Tedavisi, Konya Online Obsesif Kompulsif Bozukluk Tedavisi, Konya Online Vajinismus Tedavisi, Konya Online Erken Boşalma Tedavisi, Konya Online Cinsel Terapi, Konya Online Terapistler

Konya Özel Psikiyatrist ve Konya Özel Psikoterapist Doç. Dr. Ali Metehan Çalışkan’dan Konya Online Psikiyatri, Konya Online Psikiyatrist, Konya Online Psikiyatri Doktoru, Konya Online Psikiyatri Tedavisi, Konya Online Terapi, Konya Uzaktan Terapi, Konya Uzaktan Terapist, Konya Psikiyatri Online Terapi, Konya Online Terapi Tavsiye, Konya Online Terapist Tavsiye, Konya Online Psikolojik Tedavi için randevu alabilirsiniz.

Online Terapi

Çevrimiçi terapi veya tele-psikiyatri olarak da bilinen online terapi, Koronavirüs pandemisi sonrasında, psikoterapi almanın uygun bir yolu oldu. Bir kliniğe gidemediğinizde yüz yüze görüşmeye harika bir alternatiftir. Hastalar kendi evlerinin veya ofislerinin rahatlığında psikiyatrik görüşme yapma rahatlığını yaşama seçeneğine sahiptir. Online terapi size zaman kazandıracaktır. Ayrıca, çevrimiçi görüşmenin, yüz yüze terapi kadar etkili olduğuna dair artan kanıtlar var.

Online görüşmeleri, yüz yüze oturumlarla aynı şekilde ele alıyoruz. Güvenli ve kullanımı kolay video platformları kullanıyoruz ve birlikte bir şeyler keşfedebileceğimiz güvenli bir alan yaratmaya çalışıyoruz.

Online terapi dünyanın her yerinden yapılabilir. Artık bir ofise gidip gelmek veya kalabalık bir bekleme odasında beklemek yok. Tek ihtiyacınız olan internete erişim. Terapi randevuları yoğun gününüze sığabilir çünkü bilgisayarınızda oturum açmak için yalnızca birkaç dakikaya ihtiyacınız vardır. Bilgisayarınızı, telefonunuzu, ipad’inizi veya tablet özellikli başka herhangi bir cihazı kullanabilirsiniz. Çoğu dizüstü bilgisayarda yerleşik bir video kamera ve mikrofon bulunmaktadır. Bilgisayarınızda bu yoksa, USB bağlantı noktası üzerinden bağlanan çok ucuz bir video kamera satın alabilirsiniz.